خانه / قوانین همکاری با سایت

قوانین همکاری با سایت

شرایط و قوانین همکاری با وب سایت

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید.

همچنین سایت Tanha-Para3d حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

تعاریف:

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش پروژه می پردازد.

تعریف مجری

منظور از مجری، شخصی است که برای انجام کار پیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط مشتری کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت Tanha-Para3D منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

روزهای کاری و ساعات فعالیت وب سایت

درحال حاضر امکان سفارش پروژه  در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر می باشد.

مدت زمان پاسخگویی به سفارشها

ظرف مدت ۲۴ ساعت از دریافت پروژه همه پیشنهادات بررسی شده و به مشتری اعلام خواهد شد. بنابراین تاکیدا در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت ایمیل خود را چک بفرمایید.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

 1. سایت Tanha-Para3D به اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، آدرس و … شما احترام گذاشته و هرگز آنها را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.
 2.  سایت Tanha-Para3D با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد سعی می کند در حفاظت از اطلاعات شخصی شما کوشا باشد.
 3. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما جهت ارتباط با شما وب سایت www.Tanha-Para3D.ir می باشد. اما سایر نام ها و اسامی مشابه وابسته به این وب سایت نمی باشد.

عقد قرارداد یا سفارش اولیه

سفارش اولیه مشتری در حکم قرارداد بین مشتری و سایت می باشد. مدیر سایت سفارش شما را به مجریان سایت ارسال نموده و مجریان براساس حجم سفارش اقدام به قیمت گذاری می نمایند. لذا همواره تاکید می گردد که سفارش اولیه خود را به همراه توضیحات کامل و تمامی موارد مورد نیاز ارسال نمایید تا امکان ایجاد اختلاف به حداقل برسد.

توضیح: مجری ای که پروژه به وی واگذار شده است، ملزم است مطابق با فرم سفارش، پروژه مورد نظر را تحویل دهد.

تمامی مکاتبات فی ما بین مجری و مشتری که در وبسایت ثبت شده است، نقش قرارداد را دارند و قابل استناد می باشد.

وب سایت Tanha-Para3Dدر قبول و یا رد پروژه های سفارش شده اختیار تام دارد.

تمامی خدمات سایت  به صورت آنلاین و مکاتبه ای می باشد. زیرا تنها بر مکاتبات می توان استناد کرد. هرگونه سوال یا درخواست باید از طریق سایت ارسال شود. در اسرع وقت پاسخ مجری به اطلاع شما میرسد.

متن پر شده توسط شما در هنگام درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، لذا توافقات انجام شده که در فرم سفارش درج نشده اند، همانند تماس تلفنی، پیامک و … قابل استناد نمی باشند و جای اعتراض نخواهند داشت. لذا فرم سفارش را با نهایت دقت کامل نمایید.

پرداخت

پرداخت مبلغ پروژه از طریق درگاههای آنلاین سایت و همچنین به روش کارت به کارت و شماره حساب امکان پذیر است.

ضمانت پروژه ها

کلیه پروژه های انجام شده توسط گروه به مدت  ۴۸ ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریعترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت ۴۸ ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به همکاران پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد پروژه و ترجمه وجود نخواهد داشت.

 • نکته بسیار مهم: پس از گذشت ۴۸ ساعت از زمان تحویل پروژه، وجه پرداختی مشتری که نزد سایت به امانت می باشد، به حساب مجری واریز خواهد شد؛ در صورت عدم بررسی پروژه در زمان مقرر، عدم اطلاع رسانی وجود نقص در پروژه در مدت زمان تعیین شده به مسئولین سایت و یا یافتن ایراد و یا بروز هرگونه مشکل پس از واریز وجه به حساب مجری، سایت Tanha-Para3D تحت هیچ شرایطی مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت موارد پیش آمده تماما به عهده مشتری می باشد.

تبصره: در مواردی که لازم است به افزایش این زمان است، می توان زمان ۴۸ ساعت را افزایش داد که این امر بایستی در فرم سفارش توسط مشتری قید شود.

مشتری موظف است، ایرادات احتمالی را حداکثر ۴۸ ساعت بعد از تحویل پروژه، به صورت مکتوب برای سایت ارسال نماید، سایت موظف است حق الزحمه مجریان را ۴۸ ساعت بعد از تحویل پروژه و تسویه حساب مشتری و در صورت نداشتن ایراد به حساب مجری واریز نماید. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای سایت ارسال کند.

 

 • امکان سوال مشتری از مجری حتی بعد از گذشت ۴۸ ساعت نیز میسر می باشد و مجری بایستی با اولویت پاسخگوی سوالات باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه

به منظور اطمینان از کیفیت پروژه های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه پروژه ها در صورت نبود نقص۴۸ ساعت پس از تحویل به مشتری تسویه خواهد شد.

فرمت تحویل پروژه

 1. درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، مشتریان محترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار مشتری نخواهند داشت.
 2. درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد.

عدم استفاده از پروژه های آماده

استفاده و ارائه پروژه های آماده در سایت Tanha-Para3Dممنوع می باشد. در صورتی که محرز شود مجری یک پروژه آماده را بعنوان پروژه انجام شده توسط خودش به مشتری تحویل داده است و یا پروژه نهایی مشابه پروژه های آماده و موجود در سطح اینترنت می باشد، هیچ حق الزحمه ای به مجری پرداخت نمیشود.

تبصره ۱:  استفاده از پروژه های آماده تنها می تواند با هماهنگی مشتری در وحله نخست صورت پذیرد.

تبصره ۲: درخصوص گردآوری تحقیق طبیعتا مجریان اقدام به تالیف تحقیق موردنظر نمی نمایند، بلکه مطالب را از وب سایتها، بلاگها، مقالات و ژورنالهای معتبر موجود در سطح اینترنت گردآوری می نمایند. گردآوری مطالب درمورد یک موضوع درقالب یک کار در زمره استفاده از پروژه های آماده قرار نمی گیرد.

قوانین تاخیر در تحویل پروژه

 • در مواردی ممکن است به دلایل مختلف نظیر قطعی اینترنت، مشکل در سرورهای سایت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا گروه تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت ۱ روز را برای خود محفوظ می داند.

تبصره: درصورت ایجاد مشکل در سرورهای سایت گروه، بلافاصله پس از رفع مشکل سفارش گیری و تحویل سفارشات ادامه خواهد یافت.

 • در صورت تاخیر غیرقابل قبول در انجام پروژه توسط مجری بنا به هردلیلی، ۱٫۲٫۳ پروژه طبق توافق طرفین اقدام به کاهش مبلغ نهایی پروژه خواهد نمود. (تعیین کننده مبلغ نهایی ۱٫۲٫۳ پروژه میباشد)
 • در صورت نپذیرفتن پروژه از طرف مشتری به دلیل تاخیر در انجام پروژه، مبلغی به مجری پرداخت نخواهد شد و پیش پرداخت پرداختی از طرف مشتری به ایشان عودت خواهد شد.

انصراف از انجام پروژه

مشتری

مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

مجری

درصورتی که مجری پس از پذیرش پروژه بنا به هردلیلی قادر به انجام پروژه نبود، بایستی در سریعترین زمان ممکن سایت Tanha-Para3D  را از موضوع مطلع نماید تا سایت نسبت به جایگزینی مجری اقدام نماید. در صورتی که امکان جایگزین نمودن مجری وجود نداشته باشد و یا جایگزینی موجب تاخیر در تحویل پروژه گردد. در صورتی که مجری زمانی انصراف و یا عدم توانایی خود را اعلام نماید که گروه قادر به جایگزین نمودن مجری دیگری برای پروژه مورد نظر نباشد، همکاری با مجری خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.

ممنوعیت ارتباط مستقیم مجری و مشتری

در ارتباط مستقیم میان مجری و مشتری قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته میشود که باتوجه به عدم اطلاع سایت و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب سایت می باشد، گاها موجب تضییع حقوق مشتریان و مجریان محترم می گردد.

در مواردی مجری پس از پرداخت دیگر پاسخگوی مشتری نبوده و درمواردی مشتری بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه مجری امتناع نموده است. لذا بر همین اساس:

 • ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری در وبسایت، بدون تایید سایت ممنوع می باشد.

 

اشتراک مطالب
نماد اعتماد درگاه Pay.ir
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.